Make your own free website on Tripod.com

Neatkariigaa Radio Jelgavas studija FM 88,6 un 97,6 stereo

Preses relizes-arhivs

--- First page-Galvena lapa ---
/// LATTELECOM virzemes TV ///
Programma
Preses relizes-arhivs
Kontakti- Contact us
TOP 20~
Video online stream
Raidijumu arhivs
Blogi
Jelgavas Radio SOS info
Radio online stream
Pakalpojums- Mysteryshopper

bugaga.jpg

BuGaGa Project & Sandija Vīgante – Laiks šķir no visa

(Artūrs Plīts/Sandija Vīgante, Reverss)

 

Neskatoties uz to, ka ziema vēl joprojām nevēlas atkāpties, tomēr tā nespēj aizturēt pavasara smaržīgo ziedu aromātu, putnu čivināšanu un domas par mīlestību. Līdz ar pavasara tuvošanos producents „BuGaGa Project”, sadarbībā ar dziedātāju Sandiju Vīganti piedāvā savu otro singlu „Laiks šķir no visa”.

 

Deju un klubu mūzikas producents BuGaga Project, īstajā vārdā Artūrs Plīts, mūzikas pamatus apguvis Saldus Bērnu mūzikas skolā, bet vēlāk arī Saldus ģimnāzijā, kur spēlēja vokāli instrumentālā ansamblī. Kopš 2008.gada nogales "BuGaGa Project" izveidojis vairākus remiksus, piemēram, AK69 - Tik Vien, Edijs Šnipke - Neatļauts, Iedomu Spārni - Kas Noticis, Ēriks Budēvics - Tava Sirds Lai Skrien, Lauris Reinis – Sirds sadeg neparasti, PeR - Nevar Būt u.c.

2009.gada nogalē kopīgi ar dziedātāju Sandiju Vīganti laida klajā savu pirmo singlu „Jaunais Gads”.

Vairāk informācijas par producentu BuGaGa Project atrodama mūzikas profilos: draugiem.lv/bugagaproject un www.djtop.lv/dj/bugaga-project/

 

Dziedātāja Sandija Vīgante ar mūziku nodarbojas jau kopš bērnības. Pirmie soļi mūzikā sākās ansamblī „Knīpas un Knauķi”, un jau tad Sandija piedalījās populāros mūziklos Dailes teātrī. Savas vokālās prasmes Sandija pilnveidojusi arī pie Ineses Galantes un Ances Krauzes. Pēdējos 3 gadus Sandija pilnveidojas "Aprīļa pilienu studijā" vokālās pedagoģes Nijoles Berezinas pārraudzībā. Pa šo laiku Sandija ir ņēmusi dalību dažādos vokālistu konkursos, kuros iegūta gan atzinība, gan arī galvenās balvas.

Sandijas balss dzirdama arī citos projektos, kā, piemēram, sadarbībā ar producentu Dween tapušajā dziesmā „Baltas pārslas”.

Dotajā brīdī Sandija turpina aktīvi strādāt un ierakstīt dziesmas. Sadarbībā ar pazīstamās grupas "PeR" dalībnieku Ralfu Eilandu, tiek gatavots nākamais singls.

 

Jau no nākamās nedēļas skaņdarbs "Laiks šķir no visa" nonāks Latvijas radiostacijās, kā arī būs pieejams lejupielādei Latvijas lielākajos interneta mūzikas veikalos Platforma.lv un Doremi.lv

 

Dziesmu „Laiks šķir no visa” var paklausīties un pievienot rakstam no vietnes YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=R3EW0JKuNdw

ltips.jpg

Labvēlīgais Tips gatavojas pavasara koncertam Jelgavā

 

            Jācer, ka Labvēlīgajam Tipam nebūs jāņem talkā gumijas laivas, lai 17. aprīlī nokļūtu Jelgavas Kultūras namā, uz kuru grupa plāno doties nu jau par tradīciju kļuvušās pavasara koncertsērijas ietvaros.

 

            Gaidāmā koncerta programma sastāvēs no daudziem pirmatskaņojumiem, kurus pat Rīga vēl nav dzirdējusi, jo pašlaik notiek intensīvs darbs pie jaunā albuma satura gatavošanas. Grupa ir pārliecināta, ka labāk jaunas dziesmas sākumā nodot vērtēšanai klausītājiem un tikai pēc tam tās iekļaut albumā.

 

            Janvārī radio ēteros jau izskanēja “Čiekurs - egles dēls” – singls no gaidāmā albuma, kas uzreiz arī kļuva par klausītāju hītu un tāds ir joprojām. Šī dziesma tika izpildīta arī pagājušā gada grupas rudens lielajos šovos “Līzespasta Disnejlenda”. Arī toreiz dziesma guva atzinību no skatītāju puses gan koncertos, gan atsauksmju veidā internetā pēc tam.

 

            Tātad šī koncerta apmeklētājiem būs unikāla iespēja un liela atbildība noteikt, kuras jaunās dziesmas ir pietiekami labas, lai tiktu iekļautas gaidāmajā albumā.

 

            Koncerti būs divās daļās, un to sākums – pulksten 19:00. Jāpiebilst, ka katra grupas uzstāšanās tiek pārvērsta par savdabīgu šovu uz skatuves, kurā iesaistās ne tikai mākslinieki, bet nereti arī skatītāji. Protams, neizpaliek arī joki.

 

            Labvēlīgais Tips nebeidz pārsteigt ar atraktivitāti ne tikai uz skatuves savos koncertos, bet arī ar iesaistīšanos dažādos projektos. Šogad grupa plāno kāpt uz Nacionālā teātra skatuves kopā ar žurku Kornēliju slavenās izrādes šīs sezonas versijā „Teātra žurka jeb Kornēlijas inovācijas”.

 

            Grupa novēl visiem sausas kājas pavasara palos un aicina priecāties par gaidāmo pavasari kopā ar Labvēlīgo Tipu!

 

            Pavasara koncertsērijas koncerti notiks:

            4. aprīlī – Gulbenē, Vecgulbenes Muižā;

            16. aprīlī – Ventspilī, Teātra namā „Jūras Vārti”;

            17. aprīlī – Jelgavā, Jelgavas Kultūras namā;

            24. aprīlī – Valmierā, Valmieras Kultūras centrā;

            1. maijā – Kazdangā, Kazdangas Kultūras centrā.

 

            Biļetes uz koncertiem jau nopērkamas „Biļešu Paradīze” kasēs, www.bilesuparadize.lv vai pasākuma norises vietās. Cena sākot no Ls 5.

 

bugaga-vigante-jaunais-gads-cd.jpg

tavasrokas.jpg

 

BuGaGa Project & Sandija Vīgante - Jaunais Gads

(Artūrs Plīts/Artūrs Plīts)

 

Ziemas laiks var būt enerģijas un laba noskaņojuma pilns un to labi pierāda deju mūzikas producents "BuGaGa Project", kas sadarbībā ar dziedātāju Sandiju Vīganti kopīgi radījuši dziesmu "Jaunais Gads".

Dziesmas vokāla ieraksts un masterēšana veikta studijā "SJ Studio" producenta Reverss pārraudzībā.

 

Deju un klubu mūzikas producents BuGaga Project, īstajā vārdā Artūrs Plīts, mūzikas pamatus apguvis Saldus ģimnāzijā, kurā bija vokāli instrumentālā ansambļa galvenais sitamo instrumentu speciālists, kā arī šad un tad piespēlēja taustiņinstrumentus vai ģitāru. Pēc kāda laika pievērsies DJ sfērai līdz ar to arī deju un klubu mūzikai. Pa šo laiku "BuGaGa Project" izveidojis vairākus remixus, piemēram, AK69 - Tik Vien, Edijs Šnipke - Neatļauts, Iedomu Spārni - Kas Noticis, Musiqq - Abrakadabra, Ēriks Budēvics - Tava Sirds Lai Skrien, PeR - Nevar Būt u.c.

Vairāk informācijas par producentu BuGaGa Project atrodama mūzikas profilos: draugiem.lv/bugagaproject un www.djtop.lv/dj/bugaga-project/

 

Dziedātāja Sandija Vīgante ar mūziku nodarbojas jau kopš bērnības. Pirmie soļi mūzikā sākās ansamblī „Knīpas un Knauķi”, un jau tad Sandija piedalījās populāros mūziklos Dailes teātrī. Savas vokālās prasmes Sandija pilnveidojusi arī pie Ineses Galantes un Ances Krauzes. Pēdējos 3 gadus Sandija pilnveidojas "Aprīļa pilienu studijā" vokālās pedagoģes Nijoles Berezinas pārraudzībā. Pa šo laiku Sandija ir ņēmusi dalību dažādos vokālistu konkursos, kuros iegūta gan atzinība, gan arī galvenās balvas.

Sandijas balss dzirdama arī pavisam svaigajā ziemas tēmai veltītajā skaņdarbā "Baltas Pārslas", kas savukārt tapis sadarbībā ar deju mūzikas producentu Dween.

andris_kivics_ziemassvetku_laiks_cover.jpg

Andris Kivičs piedāvā jaunu Ziemaasvētku singlu!

 

Šis nav raksts par Andra šķiršanos, sievām vai tusiņiem, bet gan par mūziku un laiku, kad apkopojam gaišās domas - par Ziemassvētkiem. Pirmās Adventes laikā grupas Z-Scars līderis, vokālists un tās dziesmu autors Andris Kivičs piedāvā akustisku Ziemassvētku noskaņās ieturētu singlu "Ziemassvētku Laiks".

Iepriekšējais Andra Kiviča skaņdarbs "Latvijai", kas tapa sadarbībā ar dziedātāju Lauru Dabari, guva plašu atzinību gan Latvijas radiostacijās, gan internetā, kur apskatāms arī dziesmas neoficiāls videoklips.

 

Jaunā singla "Ziemassvētku Laiks" materiāls ierakstīts Siguldas studijā "SSS" skaņu režisora Ginta Solas pārraudzībā. Savukārt klavieres iespēlējis Pēteris Upelnieks no grupas "PeR". Tāpat kā Andra iepriekšējo dziesmu "Latvijai", jauno Ziemassvētku dziesmu "Ziemassvētku Laiks" producējis un aranžējis producents Reverss.

 

Jāatzīmē, ka šī nav pirmā reize, kad Andris Kivičs ieraksta Ziemassvētku vai ziemas noskaņās ieturētu dziesmu. Iepriekš ar grupu Z-Scars ierakstītas dziesmas "Tavā Tuvumā" un "Ziemassvētku Sapņi", kā arī duetā ar dziedātāju Amber tapis skaņdarbs "Es dāvinu Tev šo dienu". Tāpat Andra balss dzirdama kopā ar Niku Matvejevu, Lauri Reiniku un Kristīni Zadovsku ziemas noskaņu dziesmā "Viegli Liegi".

 

Andra Kiviča jaunajā singlā "Ziemassvētku Laiks" iekļautas 3 dziesmas versijas - radio, albuma un instrumentālā. Singls legāli ielādējams interneta mūzikas veikalā: http://www.platforma.lv/player/music/andris_kivics/ziemassvetku_laiks_singls/

 

Dziesmai "Ziemassvētku Laiks" tapis arī videoklips, kas apskatāms: http://www.youtube.com/watch?v=LMtuH33HalE

Grupai Gain Fast vēl tikai 3 koncerti

 

 

20.novembrī 2008. gadā ar prezentāciju Latvijas Universitātes observatorijā klajā nāca grupas Gain Fast otrais studijas albums “Tas Nav No Zemes Šīs” un jau šo trešdien, 26. novembrī, paredzēts pirmais no trim prezentācijas koncertiem – Jelgavas klubā “Četri Balti Krekli”. Pēc koncerta 13.decembrī Rīgas koncertzālē “Ave Sol” grupa nolēmusi savā darbībā ieturēt ilgāku pauzi.

 

Grupai Gain Fast šogad paredzēti tikai 3 jaunā albuma prezentācijas koncerti un, kā stāsta grupas basģitārists Didzis Bordo, nākamais gads tiks veltīts domu apkopošanai: “Tagad pavisam noteikti būs ilgāka pauze. Kādus divus gadus esam to vien darījuši, kā spēlējuši koncertus un sacerējuši jaunas dziesmas, taču nu gan, visticamāk, būs ilgāks pārtraukums, kad nekas nenotiks. Kamēr tiksim katrs ar sevi un par visiem kopā skaidrībā. Tad ari skatīsimies: Ja visi būs sapratuši, ka grib turpināt darboties kopā, tā arī darīsim, ja domas būs pārāk atšķirīgas, tad skatīsimies! Katrā ziņā es turpināšu darboties, cik zinu arī Kaspars šobrīd domā līdzīgi, ceru, ka arī visi pārējie gribēs strādāt. Vai visi kopā – tas jau ir cits jautājums.”

 

Nākamo pirmdien, 1.decembrī paredzēts albuma tituldziesmas “Tas nav uz zemes šīs” klipa prezentēšana Latvijas Mūzikas kanālā un 13.decembrī noslēguma koncerts Rīgā “Ave Sol” koncertzālē. Biļetes ir pieejamas Biļešu paradīzes kasēs, vietu skaits ierobežots.

 

“Nekādas tūres pa Latviju šogad rīkot mēs neplānojam, jo nav noslēpums, ka klubi, kur var uzstāties dzīvā grupa, ir tikai uz vienas rokas saskaitāmi, kā arī cilvēku atsaucība ar katru gadu mazinās," stāsta grupas menedžere Maija Burkevica.

 

2003.gadā klasesbiedru izveidotā poproka apvienība attīstījusies atbilstīgi savam nosaukumam - “Iegūsti ātri” un debijas singls “Brīži” kļuva par pirmo no sešiem Latvijas Nr.1 radio singliem.

 ________________________________________________________

Grupa “Xenos” izdod jauno singlu „ŪDENS”

 

Alternatīvā poproka grupa Xenos, kura jau iepriekš sevi  pieteikusi ar veiksmīgiem singliem un startējusi augstās vietās dažādu Radio topos, izdod savu jauno singlu „Ūdens”. 

Kā stāsta grupas līdere Santa Lozinska, „dziesma ir par abpusēju mīlestību starp Dievu un cilvēkiem. Tā ir pateicība par iespēju tuvoties Viņam jebkurā brīdī, jo Viņš ir mūsu dzīvības ūdens.” Singla autors ir grupas kolēģis no ASV: Sean Hall, tulkojums: Santa Lozinska, aranžējums: Xenos  

Grupas „Xenos” mūziķi norāda, ka viņiem šķiet svarīgi šajā Ziemassvētku laikā atgādināt apkārtējiem, ka Dievs nav pieejams tikai divas reizes gadā – Ziemassvētkos un Lieldienās, kaut arī tie ir nozīmīgākie kristietības notikumi. „Mēs vēlamies uzsvērt, ka ikvienam ir iespēja  sastapt Dievu un dzīvot pēc Viņa pamācībām katru dienu, jo tā ir pilnvērtīga dzīve,” atklāj grupas soliste.     

       Singlu “Ūdens” grupa ir ierakstījusi jaunajā sastāvā, kurš patlaban ir visai internacionāls — grupā patlaban muzicē četri Latvijas un divi Ziemeļamerikas mūziķi, proti, Santa Lozinska (balss/akustiskā ğitāra), Sandis Feteris (bass), Māris Veliks (elektriskā ğitāra), Zane Fetere (bekvokāls) pārstāv Latviju, savukārt Šons Karčers (Sean Karcher, elektriskā ğitāra) nāk no ASV, bet Deivs Lozinskis (Dave Lozinsky, bungas) no Kanādas. Ieraksts veikts Kristīgā Radio studijā sadarbībā ar Valdi Indrišonoku un Edgaru Rubeni. Singlu producējis Valdis Indrišonoks.      

               Grupas “Xenos" jaunais singls no decembra vidus būs dzirdams Latvijas Kristīgajā radio un citās reğionālajās raidstacijās. Dziesmu var noklausīties arī grupas profilā www.draugiem.lv un www.myspace.com, kā arī iegādāties online media veikalā www.boms.lv.      

          “Xenos” mūziķi līdz šim ir aktīvi koncertējuši visā Latvijā, piedalījušies dažādos mūzikas konkursos kā “ Sinepes un Medus”, “Stage Number One”, “Tu esi pamanīts”, festivālā “Bildes”, “Padod Uguni”, “Viking Festival”, “SOZO”, devušies koncerttūrēs pa Skandināviju un ASV. Grupa aktīvi darbojas jau septiņus gadus un ir izdevusi divus albumus.    

Informācijai: Santa Lozinska, “Xenos”, mob.tel.29192196,  www.xenos.lv

XENOS jaunumi !

Alternatīvā poproka grupa XENOS izdod jaunu singlu „TAVĀS ROKĀS”     

„Dziesma ir mīlestības himna Dievam, vienlaikus paužot Viņa varenību un godību, kā arī apliecinot pilnīgu paļāvību un atdošanos Viņam kā vienīgajam, kurš spēj piepildīt mūsu sirds visdziļākās ilgas. Dziesma aicina palūkoties uz Dievu kā mīlošu Tēvu, kurš ik brīdi ir gatavs apskaut ikvienu no mums kā Savu mīļoto bērnu, mierinot, piedodot un iedrošinot. Viņa rokās mēs esam pilnīgā drošībā (sal. Jņ.10,28-29). Dziesma aicina vērst skatienu uz krustu, kur naglām caururbtās Jēzus rokas ir izstieptas kā vispilnīgākās Dieva mīlestības apliecinajums pret ikvienu no mums. Tieši pie krusta sadzīst mūsu brūces, atkāpjas bailes un mums tiek dāvāta pilnīga brīvība, jo tikai tur cauri visai mūžībai reiz atskanēja vārdi: "Viss piepildīts!" (Jņ.19,30)”,  stāsta grupas ģitārists un dziesmas autors Māris Veliks.  

Ierakstā piedalījās grupa Xenos:   Santa Lozinska (vokāls)         Zane Fetere (fona vokāls, flauta)       Sandis Feteris (bass)            David Lozinsky (bungas)             Māris Veliks (elektriskā, akustiskā ģitāra)                  Kā arī: Ludmila Revjakova (čells)
Skaņu inženieris - Arnis Slobožaņins
Miksēja un māsterēja - Uģis Vilcāns

Dizains – David Lozinsky

A family on vacation; Actual size=180 pixels wide

Klajā nācis jauns singls – Fēlikss Ķiģelis vs Roberts Lejasmeijers „Vējā”.

Pēc divu iepriekšējo singlu „Ziemeļmeita” un „Pēc lietus” veiksmīgajiem remiksiem, kas sasniedza daudzu Latvijas radiostaciju topu virsotnes, kā arī bieži tika atskaņoti klubos, Roberts Lejasmeijers turpina pārliecinoši iesākto startu ar jaunu versiju Fēliksa Ķiģeļa dziesmai „Vējā”! Tā ieturēta šobrīd aktuālajā  deju mūzikas virziena Electro-House manierē.    
Singlā, kas būs ielādējams portālā doremi.lv, pašlaik ir pieejamas 5 pamatversijas. Tās jau nodotas Latvijas radiostaciju un klubu DJu
rīcībā, bet drīzumā singlu papildinās arī vairāki citu DJu remiksi!

Tuvākajā laikā Roberts Lejasmeijers plāno viesoties arī daudzos Latvijas klubos, par ko sīkāka informācija viņa mūzikas profilā
rl.draugiem.lv

Grupa "Forte" ārzemēs strādājošajiem latviešiem veltījusi dziesmu "2000 jūdzes".

Grupas "Forte" mūziķis Jānis Kļaviņš informē, ka dziesmas mūzikas un teksta autors ir grupas solists, bijušas realitātes šova "Talantu fabrika" dalībnieks Zigmārs Liepiņš ar skatuves pseidonīmu Zix.

 "Mums katram kāds radinieks, draugs, bijušais skolasbiedrs, kolēģis vai vienkārši paziņa šobrīd ir ārzemēs, dzīvo un strādā Īrijā, Anglijā, Norvēģijā vai ASV. Varbūt satiekamies reizi gadā vai divos gados reizi. Mēs atceramies un domājam cits par citu," saka Zix. Viņš klāsta, ka nav oficiālas statistikas par to, cik latviešu devušies peļņā ārpus Latvijas, iespējams, tie ir nevis desmiti, bet par simti tūkstošu. "Tā ir realitāte. Latviešus šeit un tur vieno viens vārds - Latvija," bilst J.Kļaviņš.

"2000 jūdzes" ir liriska dziesma par ilgām, esot 2000 jūdžu tālumā no Rīgas, sapņojot par Latvijas rītausmām, rasu, vēju, putniem un krāšņo dabu. 

"2000 jūdzes" ir viena no 12 jaunajām "Fortes" dziesmām, kas tiks iekļauta  jaunajā grupas albumā. Tas būs trešais "Forte" albums un tas tapis  bijušā "Fortes" dalībnieka Kaspara Maka skaņu ierakstu studijā. 

Šobrīd grupā darbojas solists Zix,mūziķis Jānis Kļaviņš kā arī dejotāji Viktors Bartušs un Rolands Radionovs. 

Mūzikas jaunums!!!
 
REVO jauns radiosingls "Nemiers"

Sveiki!

REVO kas ir saīsinājums no vārda -revolūcija),jeb īstajā vārdā ģirts Linde.20 gadus jauns rīdzinieks.Izpilda dziesmas kurām pats ir gan mūzikas ,gan teksta autors.ģitārspēli un dziedāšanu sācis apgūt 17 gadu vecumā.Par savām autoritātēm mūzikā uzskata tādas grupas kā: Red hot chilli peppers;Nirvana un Limp bizkit.

2004.gada 13.septembrī, Latvijas radio 1 ēterā izskan pirmā ierakstītā REVO dziesma "Tu to vari" no šīs dienas REVO dziesmas bieži dzirdamas lielākajās Latvijas radiostacijās. Atpazīstamākie radiosingli ir : "Blakus tev" ;" Viss mainās"un "Tu to vari".

2007.gada Februārī tiek ierakstīta dziesma ar nosaukumu "Nemiers",kas tiek nodota radiostacijās klausītāju vērtējumam.Ja dziesmai būs labi panākumi radiostacijās, tad tiek planots ,ka varētu tapt arī pirmais REVO videoklips.

Ar citām REVO dziesmām un informāciju var iepazīties populārajā izklaides portālā draugiem.lv "Mūzikas" sadaļā


Kontakti ar REVO : 29757646 ;  
revo_music@inbox.lv

REVO,jeb īstajā vārdā Ģirts Linde,20 gadus vecs rīdzinieks,ar mūziku sācis nodarboties kopš 2004.gada,kad tika apgūti pirmie ģitāras akordi un likti pamati augstai vokālajai meistarībai!Uzskatāms par dziesminieku jeb "bardu"-pats sacer vārdus,dzied un spēlē akustisko ģitāru.Guvis atzinību no daudzām LV mūzikas autoritātēm un radio dīdžejiem!
         2004.gada Jūlijā tiek ieraxtīta dziesma "Tu to vari"(aranžēja A.Ozolņš)dziesma nokļust radio NABA rotācijā un tiek atskaņota Latvijas radio ar interviju.
           2005.;2006.gadā REVO dziesmas tiek atskaņotas regulāri radio SWH ŗaidījumā "Pagrabs",2005.gada Septembrī/Oktobrī dziesma "Kopā" nokļūst radio SWH rotācijā.
            2006.gada februari koncerte Riga,Micrec bārā,jauno grupu konkursa "Micrec Open stage #1" ietvaros ,izpelnoties lielu publikas atzinibu.
           2006.gadā tiek ieraxtītas vairākas jaunas dziesmas viena no tām "Viss mainās"(soloģitāra Pāvels Ņevodņičenko)pēc radio Fit Fm jauno mūziķu TOP 5 iegūtās pirmās vietas,nokļūst Fit Fm pamatrotācijā ("Viss mainās" tiek atskņota arī prestižajā LR2 raidījumā "Latvijas muzikas jaunumi" rotē arī radio NABA).
             2006.gada piedalās Eirovīzijas nacionālajā atlasē ar pašsacerēto dziesmu "Around the world", salīdzinoši lielajā konkurencē (106 dziesmas)neizdodas iekļūt starp 20 pusfinālistiem.
             2006.gada Decembrī un 2007.gada Janvārī dziesma "Blakus tev"("Kopā"2006) 5 nedēļas atrodas Fitfm Top 5.
            Ar REVO aktuālākajām dziesmām un koncertiem var iepazīties visiem labi zināmajā izklaides portālā draugiem.lv Mūzikas sadaļā.
Paldies, ar cienu Girts Linde!
 
 

90to gadu vidū populārā grupa "Otra Puse" atsākusi savu radošo darbību
un atkārtoti izdevusi 1995. gada albumu "Pēc Lietus". Par godu šim
notikumam Dj Roberts Lejasmeijers piedāvā grupas "Otra Puse" dziesmas
"Pēc Lietus" 2007.gada versiju ar aktuālu un mūsdienīgu skanējumu.
Jāpiemin arī Roberta iepriekšējais veikums - superhits "Jumprava vs
Roberts Lejasmeijers - Ziemeļmeita 2006", kas kļuva par aizvadītā gada
vienu no spēlētākajām dziesmām gan radiostacijās, gan pārtijās.

Roberts Lejasmeijers - DJ un producents ar vairāk kā 10 gadu stāžu.
Spēlējis dažādos klubos un pārtijās visā Latvijā. Viens no projekta
Boyza II dalībniekiem. Producējis un remixējis daudzu Latvijā
pazīstamu mākslinieku darbus, kā piemēram, Yana Kay, Ladybird, BTH,
Brainstorm, C-Stones, Swinging Blue Jeans, Basic Instinct, Zodiac,
Lenny, Jumprava, Otra Puse u.c    

Singlā iekļauta radio versija, vairākas club versijas, kā arī pavisam
nomierinoša "chillout" versija. Tāpat singlā iekļauts grupas Reverss
radio un club/dub remiks.

Aigars Krēsla: mūzika • Igo: teksts • Normunds Pauniņš (Dj Norsky): vokāls

Roberts Lejasmeijers: balss apstrāde, aranžējums, programmēšana,
remiksēšana, miksēšana, masterēšana un producēšana.

Reverss | Dj iMix: (Reverss Remix) aranžējums, remiksēšana un
producēšana.

2008. gada 10. oktobrī

RĪGAS DOME

KULTŪRAS DEPARTAMENTS

K. Valdemāra ielā 5, Rīgā, LV-1010, reģ. Nr. LV90000070596, tālrunis 7043648, fakss 7043671

 

Masu mEdijiem

 

Pasaules rekorda „garākās deja” uzstādītājus

cienās ar šokolādi un siltu tēju

 

Vairāki Latvijas uzņēmēji nolēmuši atbalstīt Latvijas dejotājus, kuri šī gada 25. oktobrī plkst. 12:00 Rīgas centrā mēģinās uzstādīt jaunu pasaules rekordu kategorijā „garākā deja”, cienājot dejotājus ar šokolādi un siltu tēju.

Ar prieku atbalstot tautas deju kolektīvu apsveikumu Latvijai tās  90. dzimšanas dienā, AS „Latvijas Krājbanka” - Vispārējo Dziesmu un deju svētku Lieldraugs - dejotājiem sniegs enerģiju dāvinot šokolādi, kas tiks pasniegta kā sava veida balva pēc rekorda uzstādīšanas. Savukārt spēļu klubs „Melnais kaķis” un restorāns „Kaļķu vārti” nolēmis dejotājus rudenīgajā dzestrumā sildīt ar karstu tēju, ko dalīs dalībniekiem pirms rekorda uzstādīšanas, kad kādu laiku būs jāatrodas savos laukumos ģērbtiem tikai tautas tērpos un nebūs iespēja telpās sasildīties.

25.oktobrī, plkst. 12:00 vairāk nekā 1500 dejotāju vienosies vienā no cēlākajām un spilgtākajām latviešu dejām „Gatves dejā”, lai izdejotu to cauri pašai Vecrīgas sirdij. Dejotāju gatve vīsies no Latvijas Universitātes ēkas Raiņa bulvārī 19 līdz Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) ēkai Kaļķu ielā 1.

Pasākuma idejas autors ir RTU tautas deju ansamblis „Vektors”, kas šī gada rudenī ar diviem koncertiem atzīmēs savas pastāvēšanas 50. gadadienu.

 „Šis ir ne vien unikāls projekts, kas godina ritmā un cēlumā neatkārtojamo Gatves deju, bet arī ir lieliska iespēja apliecināt citām pasaules kultūrām, ka latvieši  ir tauta, kas savās dejās  spēj  ierakstīt un izdejot gadsimtos uzkrāto dzīves pieredzi un gudrību, ” stāsta AS „Latvijas Krājbanka” viceprezidents, Produktu attīstības un mārketinga pārvaldes vadītājs Imants Frederiks Ozols.

Spēļu kluba „Melnais kaķis” valdes priekšsēdētājs Guntis Lībers norāda, ka šis mēģinājums uzstādīt rekordu būs fantastiska iespēja parādīt, ka latviešiem ar identitāti viss ir kārtībā un, ka mūsu dejotāji ir tik labi trenēti, ka savā sniegumā varētu pārspēt pat Franču leģiona orķestra defilē. Savukārt „Kaļķu vārtu” direktore Sandra Sirmace pauž prieku, ka dejotāji Latvijas pelēko rudeni vēlas padarīt krāšņāku, apliecinot, ka arī ar minimāliem līdzekļiem var sagādāt svētkus gan sev, gan savai pilsētai.

 

Kā jau iepriekš norādījusi Rīgas domes Kultūras departamenta direktore Diāna Čivle, šī neparastā pasaules rekorda uzstādīšana Rīgas centrā ir viens no daudzajiem pasākumiem, ar kuriem galvaspilsēta sagaidīs savas valsts apaļo gadskārtu.

 

Pasākuma organizatori un finansiālie atbalstītāji - Rīgas dome un Rīgas domes Kultūras departaments, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu klubs; sadarbības partneri - „Latvijas Radio 3 – Klasika”, TDA „Dancis”, TDA „Līgo”, Latvijas Universitātes fonds „Juventus”; atbalstītāji - AS „Latvijas Krājbanka”, restorāns „Kaļķu vārti”, spēļu klubs „Melnais kaķis”.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Annija Senakola

Rīgas domes Kultūras departamenta

preses sekretāre

Tālr.67105398, fakss 67043671

Mob.tālr.25974922

e-pasts: Annija.Senakola@riga.lv

 

Papildus informācija:

Inga Saleniece,

tālr.: +371 26564629,

e-pasts: isaleniece@hotmail.com

  

test